Sztuczna trawa Epufloor Prestige 40mm

Kod: Prestige 40mm
   
   
  • kolor:  
  • wysokość: 40mm
  • waga: 2689g/m2
Do schowka

Opis

Wyjątkowo wytrzymała sztuczna trawa Epufloor Prestige w doskonały sposób imituje naturalną. Będzie ona świetnym rozwiązaniem w każdym ogrodzie!

 

Miękka, niezwykle delikatna syntetyczna trawa o długości włókien 40 mm i kolorystyce pozwalającej wtopić się w każdy trawnik. Będzie dla Ciebie idealna niezależnie czy wykorzystasz ją w celach dekoracyjnych na tarasie, czy może rekreacyjnych w swoim ogródku. Wysoka, gęsta, a przy tym odporna na intensywne użytkowanie.

 

Produkt łączy w sobie walory estetyczne “żyjącego” oryginału z niesłychaną wytrzymałością. Polietylen i polipropylen czyli dwa podstawowe tworzywa, z których składa się Epufloor Prestige gwarantują, że niezależnie od pogody czy nasłonecznienia, trawa nie płowieje, nie zmienia swojej struktury i zachowuje pełnię właściwości. Nie chcesz podlewać czy kosić? To wybór dla Ciebie!

 

Warto pamiętać, by przy stosowaniu zewnętrznym odpowiednio przygotować podłoże. Niezbędny jest właściwy drenaż, uwalcowanie i zabezpieczenie nawierzchni. Rekomendujemy również zastosowanie piasku kwarcowego. W zamian można cieszyć się intensywną, świeżą zielenią przez wiele lat, niezależnie od pory roku!

 

Produkt dostępny w rolce o szerokości 2 m i długości 25 m.

 

DANE TECHNICZNE

 

Wysokość włókna: 40 mm

DTEX: 7800

Kolor: Zielony

Waga włókna: 1439 g/m2

Waga całkowita: 2689 g/m2

Typ włókna: PE&PP monofilowe proste/skręcony

Liczba pęczków: 21000/m2

Gwarancja: 2 lata , 8 lat gwarancji UV

Szerokość rolki: 2 m

Długość rolki: 25 m

Podkład: Lateks

Podobne produkty