O nas

Nawierzchnie to nasz świat

Nawierzchnie sportowe Zdobyte doświadczenie w budowie dużych obiektów sportowych przenosimy teraz do sklepu detalicznego.

Dzięki temu każdy teraz ma dostęp do naszych produktów. Począwszy od nawierzchni sportowych takich jak maty gumowe fitness przeznaczone do siłowni oraz puzzli gumowych fitness pod ciężary, poprzez podłogi winylowe do zastosowań komercyjnych i prywatnych, kończąc na sztucznej trawie na tarasy i balkony.

sztuczna trawa

Jesteśmy pierwszym w Polsce sklepem internetowym oferującym kompleksową ofertę nawierzchni dla siłowni, do celów prywatnych i rekreacyjnych. Oferujemy również zaawansowane systemy do wibroizolacji posadzek oraz akustyki pomieszczeń, które świetnie uzupełniają ofertę nawierzchni fitness.

Dobrze wykonana podłoga w klubie fitness oprócz odpowiedniej nawierzchni na górze, powinna w niższych niewidocznych dla oka warstwach składać się z odpowiedniej konstrukcji pochłaniającej drgania rzucanych ciężarów. Nie zawsze wystarczy gumowa mata wygłuszająca lub gumowe puzzle, czasem pod wylewką musi znajdować się odpowiednio zaprojektowany system wibroizolacyjny, dlatego wszystkie te produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Uzupełnieniem oferty są panele winylowe, które dzięki wodoodporności świetnie nadają się na podłogi w klubach fitness oraz obiektach użyteczności, wszędzie tam gdpodłogi winylowezie chcemy zachować czystość. Są to jedyne panele podłogowe, które możemy myć wodą bez obawy przed ich zniszczeniem zachowując przy tym wygląd eleganckiej drewnianej podłogi. Panele winylowe sprawdzają się również w domach i mieszkaniach.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo również sztuczne trawy, zarówno do sal fitness jak i na tarasy i do ogrodów. Sztuczna trawa dekoracyjna najnowszej generacji w wyglądzie i dotyku jest prawie jak naturalna. Nie wymaga jednak koszenia i podlewania oraz jest idealnie zielona i puszysta przez cały rok. Ostatnią grupę produktów są płyty na place zabaw, zapewniających bezpieczny upadek na placach zabaw.