Stywall 5cm

Kod: Stywall S3-A
   
  • materiał: sbr
  • typ: taśma samoprzylepna
  • szerokość: 5cm
  • grubość: 3mm
  • waga: 1,1kg
  • gęstość: 730 kg/m3
Do schowka

Opis

Izolacja akustyczna w formie taśmy może być bardzo skutecznym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i do wnętrz o charakterze komercyjnym. Jeśli szukasz funkcjonalnych materiałów do wygłuszenia, sięgnij po wariant Stywall S3-A.

 

Na satysfakcjonującą efektywność taśmy Stywall S3-A wpływają materiały zastosowane w procesie produkcji. Pasy wykonano z włókien i specjalnie dobranego granulatu SBR, czyli kauczuku butadienowo-styrenowego. Oba komponenty prasowano na gorąco, a następnie połączono niezawodnym klejem poliuretanowym. Gęstość pasów wynosi 750 kg na m3. Oferta obejmuje rolki o długości 10m, które różnią się szerokością – dzięki temu z łatwością można-dopasować odpowiedni wariant, kierując się specyfiką tworzonych instalacji izolacyjnych.

 

Taśma idealnie nadaje się do systemów przedścianek akustycznych, wykorzystujących wełnę poliestrową Fybro 30, pasującą do profili o szerokości 3cm. Dla przedścianek akustycznych wykorzystujących wełnę mineralną w profilach o szerokości 5cm, zalecana jest taśma dylatacyjna o szerokości 7,5cm. Zapas taśmy niezbędny jest do dylatacji płyt gk, wchodzących w skład systemu, od konstrukcji budynku.

 

Stywall S3-A to znakomity wybór dla osób, którym zależy na prostym i błyskawicznym montażu – taśmę z łatwością przykleja się w dowolne miejsce. W praktyce, może być stosowana nie tylko do izolacji płaskich powierzchni ścian i sufitów – świetnie sprawdza się również w przypadku izolacji rur.

Podobne produkty