Poznaj zastosowanie puzzli gumowych

2020-1-10

Niektóre rodzaje nawierzchni w pełni zasługują na miano uniwersalnych. Dowodem na potwierdzenie tej tezy są niezawodne puzzle gumowe. Przekonaj się, w jaki sposób możesz je wykorzystać i co wpływa na ich specyficzne właściwości.

Poznaj zastosowanie puzzli gumowych

 

Prowadzisz zajęcia sportowe? Postaw na gumowe puzzle

Jednym z kluczowych autów puzzli gumowych jest bardzo niska waga, która wyróżnia je na tle znacznie cięższych mat wykorzystywanych w klubach fitness. Dzięki temu doskonale sprawdzają się pod kątem cyklicznych imprez sportowych. Z łatwością można je przenosić w dowolne miejsce, aby błyskawicznie zapewnić uczestnikom odpowiednią powierzchnię do ćwiczeń. Z powodzeniem warto wykorzystać je przy treningach typu fitness, crossfit lub treningach siłowych. Doświadczeni trenerzy chętnie korzystają z takiego rozwiązania, prowadząc warsztaty czy szkolenia. Warto podkreślić, że puzzle gumowe są banalnie proste w montażu, z którym poradzą sobie nawet osoby bez doświadczenia.

Zobasz naszą ofertę "Puzzle gumowe"

PUZZLE GUMOWE

 

Prowadzisz zajęcia sportowe? Postaw na gumowe puzzle   Jednym z kluczowych autów puzzli gumowych jest bardzo niska waga, która wyróżnia je na tle znacznie cięższych mat wykorzystywanych w klubach fitness. Dzięki temu doskonale sprawdzają się pod kątem cyklicznych imprez sportowych. Z łatwością można je przenosić w dowolne miejsce, aby błyskawicznie zapewnić uczestnikom odpowiednią powierzchnię do ćwiczeń. Z powodzeniem warto wykorzystać je przy treningach typu fitness, crossfit lub treningach siłowych. Doświadczeni trenerzy chętnie korzystają z takiego rozwiązania, prowadząc warsztaty czy szkolenia. Warto podkreślić, że puzzle gumowe są banalnie proste w montażu, z którym poradzą sobie nawet osoby bez doświadczenia.

Wytrzymała powierzchnia do zadań specjalnych

 

Puzzle gumowe cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoją wytrzymałość. Ich optymalna gęstość, która nie ustępuje profesjonalnym matom do ćwiczeń, pozwala zastosować je nawet w przypadku bardzo ciężkich sprzętów. Dzięki temu mogą stanowić niezawodną powierzchnię pod atlasy treningowe i inne tego typu urządzenia, których nie ustawimy bezpośrednio na podłodze. Puzzle gumowe są także świetnym wyborem z myślą o maszynach przemysłowych. Doskonale sprawdzają się na salach produkcyjnych, zapewniając skuteczne zabezpieczenie podłogi.

 

Stabilność, ochrona i izolacja

 

Wysokiej jakości puzzle gumowe posiadają wiele dodatkowych właściwości. Użytkownicy zwracają uwagę przede wszystkim na znakomity poziom ochrony posadzki. Puzzle są dostępne w różnych grubościach, co dodatkowo ułatwia dopasowanie ich do gabarytów sprzętu, jaki zamierzamy na nich postawić. Cechują się bardzo wysoką odpornością na oddziaływanie mechaniczne, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Posiadają także właściwości wygłuszające, dlatego z ich pomocą można znacznie ograniczyć hałas związany z użytkowaniem wielkogabarytowego sprzętuPuzzle gumowe są również dobrym rozwiązaniem pod kątem wibroizolacji. Osoby regularnie trenujące na takiej powierzchni zwracają uwagę na stabilność i doskonałą amortyzację. Puzzle gumowe stanowią świetny wybór przy większych ciężarach, zapewniając poczucie komfortu użytkownikom.

 

Kolorystyczna różnorodność

 

Na koniec warto przyjrzeć się estetycznym walorom gumowych nawierzchni, które pomogą zadbać o atrakcyjną aranżację danego wnętrza. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na puzzle utrzymane w klasycznej czerni lub w szarej barwie. Alternatywą są tonacje czerwieni i zieleni, dzięki którym można wprowadzić do wnętrza odrobinę kolorystycznej różnorodności.

Puzzle gumowe zachwycają wielofunkcyjnym charakterem, który sprawdza się nie tylko w salach do ćwiczeń. Ich specyficzne właściwości idą w parze z atrakcyjną ceną. Warto wykorzystywać je nie tylko w przestrzeni sportowej, ale i przemysłowej.

Zobacz także: